کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

با تاثیر ترین مشاوره کنکور

خلاق ترین مشاوره کنکور
ژوئن 25, 2020
تضمینی ترین مشاوره کنکور
ژوئن 27, 2020

با تاثیر ترین مشاوره کنکور

صرفه جویی در زمان و انرژی

با تاثیر ترین مشاوره کنکور با آسانتر کردن جريان ‌رشد همه جانبة شخص ، آموزش مهارت هاي زندگي شخصی، اجتماعي ، کم کردن و حذف مشکلات و موانع رشد، خودشناسي و محيط شناسي و ارائه دیگر خدمات روان شناسی در مدارس نقش خیلی مهمی دارند.تصور کنید امروز عصر وقت مشاوره تحصیلی حضوری دارید.

در این شکل بسته به فاصله منزل شما تا مرکز مشاوره، باید کمتر از نیم یا یک ساعت پیش از شروع به آماده شدن کنید و مدت زمانی را نیز صرف طی کردن راه خانه تا مرکز مشاوره خواهید کرد. علاوه بر این، وقت زمانی را همچنین صرف بازگشت به خانه و طی کردن مجدد همین راه خواهید کرد.

با این محاسبه، احتمال دارد دو یا سه ساعت و حتی بیشتر وقت را  از دست رفته داشته باشید. به این صورت اگر در هفته دو جلسه با تاثیر ترین مشاوره کنکور داشته باشید دو برابر همین وقت زمان شما صرف آماده شدن  و طی شدن رفت و برگشت خواهد شد یعنی تقریبا ۴ ساعت در هفته.

با این حال اگر شما در هفته تقریبا ۴ ساعت از این راه وقت تلف کنید، در ۹ ماه یعنی از اول مهر تا پایان خرداد تقریبا ۱۵۰ ساعت زمان از دست خواهید داد. این ۱۵۰ ساعت وقت از دست رقته معادل سه هفته مطالعه روزانه ۷ ساعت است. خستگی که ممکن داشته باشید ناشی از رفت و آمد و احتیاج به استراحت بیشتر را همچنبن به این وقت زمان اضافه کنید.

دسترسی شبانه روزی به مشاوره کنکور

یکی از  پر اهمیت ترین فواید با تاثیر ترین مشاوره کنکور در مقایسه با مشاوره حضوری این است که شما می توانید هر روز یا هر شب با تماس تلفنی، پیامک یا تلگرامی همه برنامه روزانه و همه پرسش ها و مشغولیت های ذهنی خود را با مشاور در میان بگذارید.

ولی در با تاثیر ترین مشاوره کنکور حتما یک هفته یا کمتر از چند روز صبر کنید تا بتوانید گزارش هفتگی خود را به مشاور بازگو کنید و اشکلات و پرسش های خود را با او در میان بگذارید.چه بسا خیلی از پرسش هایی که در طول این چند روز برای شما اتفاق افتاده را فراموش کنید یا در وقت زمان محدود مشاوره حضوری وقت یا اجازه بازگو کردن همه آن ها را نداشته باشید.

بر این اساس از این دید نیز مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) نسبت به مشاوره حضوری اولویت دارد.علاوه بر این، اگر در ساعت مقرر شده برای مشاوره حضوری مشکلی که برای شما بوجود می آید این است  که نتوانید سر زمان در مرکز مشاوره حضور پیدا کنید (مثل مهمان سرزده، بیمارشدن و …)، زمان مشاوره آن روز را از دست خواهید داد.

و باید تا جلسه بعدی مقرر شده  صبر کنید. ولی در مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) شما می توانید در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل با یک پیامک یا تماس کوتاه با مشاور خود، ساعت با تاثیر ترین مشاوره کنکور را به چند ساعت بعد یا حتی شب عوض کنید.البته قوانین و وضعیت مشاوره غیرحضوری و تلفنی موسسات متفاوت نیز با هم مختلف است.

خلاق ترین مشاوره کنکور

شرکت مشاوره کنکور

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *