کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
کنترل استرس به کمک مشاوره کنکور
جولای 17, 2020
بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم
جولای 18, 2020

بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول

مناسب ترین مشاور کنکور باید چه خصوصیت هایی داشته باشد

۱- بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول احتیاج یک دانش آموز را به درستی بشناسد :

سال کنکور یکی از سال‌ های دشوار زندگی هر شخص است. به عنوان یک شخص کنکوری هر زمان از زندگی شما با یک چالش دنبال است. خوبترین مشاور کنکور باید پاسخگوی احتیاج ها و پرسش های شما بوده و این احتیاجی ها شناخت کامل مشاور به احتیاج های شماست.

۲- دوره ‌های علمی و حرفه ای مشاوره کنکور را گذر کرده باشد :

کنکور یک عنوان حرفه ای است. جز به جز کار های ما برای کنکور برنامه مان مرتب بوده و برای لحظه به لحظه آن برنامه ریزی کرده  باشیم. با دقت به زمان اندکی که در سال کنکور داریم برخی نمی ‌توانیم شرایط هارا شناسایی کرده و به خوبی تصمیم بگیریم. اینجاست که یک مشاور کنکور حرفه ای که دوره‌ های علمی مشاوره تحصیلی را گذر کرده و شامل تجربه لازم بوده می‌ تواند مارا در این راه سخت کمک نماید

۳-بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول باید خودش شخص موفقی در حیطه کنکور باشد :

هر چند که نمی ‌توان بیان کرد که همیشه یک رتبه برتر کنکور می ‌تواند یک مشاور مناسب همچنین باشد. ولی می‌ توان از این معیار ها به عنوان یک معیار اثر گذار یاد کرد. فردی که خودش رتبه برتر کنکور بوده و راه کنکور را با خوبی پشت سر گذاشته و به رتبه دو یا سه رقمی رسیده است نسبت به شخصی که هیچ کار کرد موفقی در حیطه کنکور نداشته است ارزشمند تر است.

ادامه ی خصوصیت های مشاوران

۴- به عنوان یک بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول در سال ‌های پیش موفق عمل کرده باشد :

تجربه مبحثی است که به هیچ عنوان نباید از آن فارق شویم. خوب ترین مؤسسه مشاوره کنکور آن است که در سال‌ های پیش توانایی این را دارد که  به موفقیت ‌های مهمی دست یافته و دانش آموزان خود را در راه کنکور به خوبی کمک کرده و به رتبه‌ های دورقمی و سه رقمی رسانده باشد.

۵-بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول برای هر دانش آموز باید استراتژی مختلفی داشته باشد :

هیچ دانش آموزی بطور ۱۰۰ درصدی مشابه دانش آموز دیگر نیست. به دلیل این که نقاط بد و خوب و پایه درسی اشخاص متفاوت با یکدیگر مختلف است. از جهتی روح و روان هر شخص همچنین با دیگری مختلف است و این مشکل به شدت در شیوه ارائه برنامه ریزی و مشاوره کنکور برای دانش آموز بواسطه یک مشاور اثر گذار است. پس فردی بودن برنامه ریزی برای یک کنکوری از معیار هایی است که یک مشاور باید حواسش به آن باشد.

۶- مناسب ترین منابع کنکور را به درستی بشناسد و با دقت به احتیاج دانش آموز به او معرفی کند :

یک دانش آموز به هیچ عنوان فرصت کافی برای وارسی منابع و رصد تک تک آنرها را همچنین ندارد. در نتیجه یکی از مهارت ‌های خوبترین بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول آشنایی دقیق منابع (دارای کتاب‌ های کمک آموزشی، ویدیو های آموزشی) و خصوصیت آن هاست.

کنترل استرس به کمک مشاوره کنکور

کنترل استرس به کمک مشاوره تحصیلی تیزهوشان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *