کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول
جولای 18, 2020
دلیل اهمیت مشاوره تحصیلی تیزهوشان
جولای 19, 2020

بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم

برنامه ریزی برای کنکور علوم انسانی

بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم علوم انسانی اگر به خوبی و طبق با وضعیت و شرایط های هر داوطلب انجام گیرد، می تواند اثرات درستی داشته باشد. ممکن است یکی از مسیر های طرح یک برنامه ریزی صحیح، یاری گرفتن از یک مشاور تحصیلی و یا اشخاص موفق در کنکور سال های قبل باشد.

به هر صورت موارد پر اهمیت و حیاتس وجود دارند که رعایت آن ها در هر برنامه مطالعاتی کافی است:

  • استراحت و خواب به موقع
  • آشنایی  درست منابع کنکور
  • دوری کردن از مطالعه پراکنده و انتخاب یک منبع منسجم برای مطالعه
  • آشنایی با زیرگروه های گروه علوم انسانی
  • اولویت بندی صحیح برای مطالعه دروس بر دید علاقه مندی

اثر گذاری سابقه های تحصیلی بر نتایج کنکور یکی دیگر از دغدغه های داوطلبان و از پرسش های رایج آنان است. در رابطه با اثرگذاری سوابق تحصیلی در نتایج کنکور علوم انسانی باید بیان کرد که نمرات نهایی داوطلبان به اندازه 30 درصد اثرگذار خواهد بود. بدین صورت دقت به نمرات تحصیلی در طول مسیر تحصیل می تواند سرنوشتی اثرگذار برای داوطلبان داشته باشد.

داوطلبان حتما در نظر داشته باشند که برای شرکت در آزمون کنکور علوم انسانی، باید در آغاز بهمن ماه نسبت به ثبت نام اقدام کنند. ثبت نام کنکور علوم انسانی از راه سایت سازمان سنجش و بعد از پرداخت قیمت ثبت نام امکان پذیر خواهد بود. وقت برگزاری کنکور علوم انسانی همچنین در دهه اول تیرماه خواهد بود.با ما در بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم همراه باشید.

داوطلبان همچنین می توانند علاوه بر بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم علوم انسانی بعنوان رشته اساسی خود، در کنکور هنر و یا کنکور زبان های خارجی همچنین بعنوان رشته شناور شرکت کنند.

منابع کنکور علوم انسانی

کنکور علوم انسانی مثل کنکور علوم تجربی و علوم ریاضی شامل دو دفترچه پرسش های عمومی و اختصاصی است. هر کدام از این دفترچه ها شامل منابع درسی معین هستند و سوالات آن ها از کتاب های درسی برای متوسطه داوطلبان طرح می شود.

هر یک از دروس عمومی اثر مختلفی در نتایج کنکور خواهند داشت. به این طور که زبان و ادبیات فارسی با ضریب 4، زبان عربی با ضریب 2، دین و زندگی با ضریب3 و زبان انگلیسی با ضریب 2 در نتیجه کنکور اثر گذار هستند. با در نظر گرفتن ضرایب دروس عمومی داوطلبان به راحتی می توانند.

زمانبندی صحیحی برای جثاب به پرسش هاس دفترچه عمومی با دقت به توانایی های خود داشته باشند.بتواند یک دانش آموز را به دید روحی و روانی کمک کند:همانطور که بیان کردیم راه دشوار کنکور با موانع بیشتری همراه است و ناراحتی، دغدغه‌ ها و اشکالات روحی و روانی می ‌تواند در سال کنکور شیوه کار کرد درس خواندن ما را به شدت تحت اثر قرار دهد.

در نتیجه دارا بودن یک مشاور روانشناس حرفه ای در کنار مشاور علمی و حرفه ای که کار برنامه ریزی و بالا بردن بازدهی مطالعه را برای شما انجام می‌ دهد قطعاً مهم است.بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم باید به طور همیشگی و روزانه با دانش آموز در ارتباط بوده و او را راهنمایی کند :

یکی از پر اهمیت ترین علل هایی که نقشی غیرقابل انکار در رسیدن به هدف دانش آموز در کنکور دارد ارتباط همیشگی و روزانه با بهترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم خود و دادن گزارش کار روزانه به اوست. مشاور حتما هر روز در دسترس دانش آموز بوده و احتیاج های او را بر طرف کند.

کنترل استرس به کمک مشاوره کنکور

کنترل استرس به کمک مشاوره تحصیلی تیزهوشان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *