کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
حرفه ای ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان
جولای 25, 2020
به روزترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم
جولای 26, 2020

به روزترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول

سطح دبیرستان در استرالیا

اگر  که به گفته مقاله به روزترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول نظام آموزشی استرالیا را خوانده باشید، دقت خواهید کرد که تحصیلات در کشور استرالیا با آن چیزی که در کشور ما در نظام جدید آموزشی (سطح ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم) نامگذاری می شود تطابق دارد. در این مقاله عنوان  مقطع متوسطه به همان معنی دبیرستان است.

در حقیقت در استرالیا مقطع تحصیلی پیش از دانشگاه به ۲ قسمت ابتدایی و دبیرستان بخش بندی می گردد. به طور اساسی مدارس در استرالیا به ۲ گروه خصوصی و دولتی بخش بندی می شوند. با داشتن امکانات، تسهیلات، آموزش، امنیت و کار های حمایتی زیادتر برای دانش آموزان کشورهای خاجی در مدارس خصوصی، این مدارس شهریه های زیادتری دریافت می کنند.

همه مدارس استرالیا به جز اندازه محدودی از آن ها یکی می باشند.در استرالیا، به طور هموار سال های نهم تا دوازدهم تحصیلی را دبیرستان نامگذاری کرده اند ولی در بعضی ایالت ها دبیرستان از سال هشتم شروع می گردد. دانش آموزان به طور اساسی به گفته مقاله به روزترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول در سنین ۱۶ تا ۱۸ سالگی از دبیرستان فارغ التحصیل می شوند.

مدرک که می گیرند به عنوان دانش آموختگان دبیرستان در ایالت های متفاوت استرالیا مختلف است ولی معادل مدرک دیپلم در ایران می باشد. بطوری که دانش آموزان مایل به رفتن به دانشگاه های آموزش خوب باشند، باید دوره پیش دانشگاهی را همچنین بگذرانند. دروس ارائه شده در مقطع دبیرستان به ۲ قسمت اجباری و اختیاری بخش بندی می شوند.

مدارک دانش آموزان بین المللی

دروس اختیاری بعضی اوقات ورزشی و یا هنری بوده و بعضی اوقات همچنین دروسی تخصصی مثل «تجارت بازرگانی» و یا دروس مرتبط به رشته های پزشکی می باشند. از این جهت، دانش آموزانی که رشته دانشگاهی مورد علاقه خود را منتخب نموده اند، می توانند از مقطع دبیرستان خود را برای رفتن به دانشگاه آماده نمایند.با ما در به روزترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول همراه باشید.

دانش آموزان ایرانی برای رفتن به مقطع های دبیرستان در استرالیا باید مدارک مقطع دبستان و راهنمایی (نظام آموزشی قدیم) خود را نشان دهند. مشخص کردن مدارک دانش آموزان بین المللی طبق نمرات ایشان در دروس اختصاصی مثل ریاضیات انجام می گیرد. هر چند که دانش آموزان زیر ۱۸ سال احتیاجی به نشان دادن مدرک زبان انگلیسی ندارند.

ولی ارائه مدرک زبان انگلیسی به صورت مطمعن الزامی می باشد. دانش آموزان پیش از رفتن به کلاس های درسی باید آمادگی لازم را در حرف زدن و درک مطلب به زبان انگلیسی را دارا باشند و بطوریکه که این مهارت را در کشور خود دریافت نکرده باشند، کلاس های آماده سازی آن ها در استرالیا برگزار می گردد.

مورد دیگر در مورد دانش آموزان زیر ۱۸ سال، کافی است که  همراه از اشخاص خانواده شامل پدر، مادر، برادر و یا خواهر بالای ۲۲ سال داشته باشند. هرچند که هیچ یک از اشخاص خانواده قادر به دنبال کردن دانش آموز در استرالیا تا رسیدن او به سن ۱۸ سالگی نباشند.ما را در به روزترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول دنبال کنید.

باید فرد دیگری را به طور قانونی به عنوان قیم دانش آموز مشخص کنند. لازم به گفتن است که در استرالیا، فقط مدارس شبانه روزی شامل امکانات خوابگاهی هستند.همراه ما در مقاله ی به روزترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول باشید.

حرفه ای ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان

مشاوره کنکور حرفه ای

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *