کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
تکنیکی ترین مشاوره کنکور
آگوست 24, 2020
مشاوره تحصیلی متوسطه اول در تهران
آگوست 25, 2020

تکنیکی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان

وقت هایی را برای کار های غیر درسی خود در نظر بگیرید

یکی از مواردی که به گفته مقاله تکنیکی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان باید در برنامه ریزی خود به آن اهمیت بدهید در نظر گرفتن وقت هایی برای فعالیت های غیر درسی است مثل زمان‎‌ هایی برای در پیش خانواده بودن، استراحت و رسیدگی به زندگی فردی خود، نداشتن تعادل در رسیدگی به زندگی علمی با زندگی فردی اثر مناسبی در موفقیت تحصیلی شما نخواهد داشت.

به اتفاقات مهمی مثل تولد مادرتان، یک مجلس خاص خانوادگی و … دقت کنید و وقت هایی را برای آن در نظر بگیرید، وقت استراحت، خواب، ورزش را در برنامه ریزی خود از یاد نبرید . دقت کنید در صورتی که وقت کمی برای آزمون های خود دارید ممکن است بهتر باشد بعضی فعالیت ‌های غیر درسی خود را به پس از آن موکول کنید.

سنجیدن برنامه ریزی درسی فعلی توسط تکنیکی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان : برای یک برنامه ریزی تحصیلی مناسب یکی از موارد پر فایده، بررسی و سنجیدن دقیق‌ تر برنامه‌ریزی پیش از این و شیوه انجام آن و گذراندن وقت های خود است، با بررسی و توجه در برنامه پیش از این و چگونگی اجرای آن خواهید توانست دید خوبی به آن داشته.

و بفهمید  به گفته مقاله تکنیکی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان کدام شیوه ها و وقت ها برای شما بهتر  بوده و همینطور چه نکاتی احتیاج به اصلاح و یا حتی رها کردن دارد.

برنامه ریزی درسی اکنون خود را بسنجید

نخستین گام برای بوجود آوردن یک برنامه ریزی درسی مناسب این است که برنامه ‌ریزی پیش از این و چگونگی گذراندن وقت هایتان را تا این لحظه، وارسی کنید. سنجیدن برنامه‌ ریزی فعلی ‌تان یاری می ‌کند که نگاه بهتری برای چگونگی به کار بردن از زمان داشته باشید.ما را در تکنیکی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان دنبال کنید.

شما را توانا می ‌سازد که متوجه شوید کدام وقت ها و شیوه ها برای مقصود تحصیلی شما بهتر هستند و انجام کدام کار ها را می ‌توانید کم تر کرده  و یا متوقف کنید.برای نمونه شما وارسی می ‌کنید که چند ساعت در هفته را مطالعه کرده، به سرگرمی ‌های خود انجام داده و یا در محفل دوستان و خانواده سپری می ‌کنید.

و در پایان چه اندازه از این وقت غیر درسی خود را می‌ توانید کمتر کرده  و برای رسیدن به قصد تحصیلی خود مورد کار برد قرار دهید.برای انجام دادن برنامه خود ثابت قدم باشید.عمل کردن به برنامه ای که برای خود ریخته اید خیلی پر اهمیت است، احتمال دارد به گفته مقاله تکنیکی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان شما یک برنامه خیلی عالی برای خود تولید کنید.

اما در اجرای آن سبب سستی شوید، در نتیجه باید خود را اجبار به انجام دادن برنامه خود کنید.برنامه ریزی وقت مطالعه روزانه و یا هفتگی برای هر درس : پارسی کنید که چه وقت هایی در طول هفته بیشتر خالی است و می ‌توانید در این وقت به مطالعه بپردازید، برای نمونه هر روز میان ساعت 4 الی 5 زمان شما خالی است.

و یا در روز های یکشنبه و دوشنبه وقت خالی بیشتری برای مطالعه دارید. تلاش کنید پیش از برنامه ریزی درسی این وقت های خالی را در هفته برای خود معین کنید و با دقت به آن یک برنامه مرتب طراحی کنید، بدین طور ذهن شما آمادگی زیاد تری برای درک و به یاد سپردن مقاله را خواهد داشت.

تکنیکی ترین مشاوره کنکور

مجرب ترین مشاوره تحصیلی متوسطه دوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *