کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
متخصص مشاوره کنکور
جولای 10, 2020
سازمان مشاوره کنکور
جولای 12, 2020

متخصص مشاوره تحصیلی تیزهوشان

دلیل نیاز به مشاوره تحصیلی تیزهوشان

یکی از نکاتی که بیشتر کنکوری ها به دنبال آن هستند، دارا بودن متخصص مشاوره تحصیلی تیزهوشان حرفه ای و خوب هست. فردی که بتواند روند درست پیشرفت در کنکور سراسری را برای داوطلب تعیین کند و تا روز کنکور با  برنامه ریزی مناسب و گفتن موارد مشاوره ای کلیدی ما را به جهت موفقیت بزرگ هدایت کند.

در این میان کم نیستند کنکوری هایی که داشتن مشاور و برنامه ریز تخصصی  را کار غلطی می دانند و تصور می کنند که با داشتن مشاور هزینه گزاف و الکی را باید هر ماه خرج کنند در صورتی که برای آن ها هیچ سودی نخواهد داشت.تصمیم گرفته ایم در این مقاله متخصص مشاوره تحصیلی تیزهوشان به خصوصیت های یک مشاور حرفه ای و خوب اشاره کنیم.

تا بتوانیم به شما در اتخاذ این تصمیم پر اهمیت یاری کرده باشیم.متخصص مشاوره تحصیلی تیزهوشان حرفه ای و خوب باید  کار هایی و خصوصیت های پر اهمیت و اثر گذار برای ما انجام بدهد.

برنامه ریزی حرفه ای

ممکن است این پر اهمیت ترین بخشی باشد که یک داوطلب کنکور را مجبور به داشتن مشاور می کند. در واقع ماجرا این است که سال کنکور، سال آزمون و خطا نیست و شما فرصت زیادی ندارید که وقت زیادی را به درست کردن برنامه ریزی برای خودتان مختص کنید و از جهتی تنظیم برنامه برای یک کنکوری اصلا کار راحتی نیست.

یک برنامه ریزی درست به شما یاری می کند تا بتوانید ارتباط خوبی میان کار های مدرسه و برنامه امتحان های آزمایشی خودتان برقرار کنید. برنامه ریزی درست، اضطراب و نگرانی شما را کم می کند و دید خیلی خوبی از ماه های قبل را به شما می دهد.

در یک برنامه ریزی تخصصی، رابطه خیلی دقیق میان ساعت مطالعه عمومی ها و اندازه تست هایی که برای هر موضوع باید کار بشود، برقرار هست.

صلاحیت مشاور بودن

در این دوران هر فردی که کنکور شرکت می کند، شخص خود را یک متخصص مشاوره تحصیلی تیزهوشان می داند و با زدن یک پیج تلگرام و اینستاگرام آغاز به جذب مخاطب می کند. همین کار یکی از علل های اساسی بی اعتماد شدن عزیزان کنکوری به مشاورین هست.

دوستان عزیز، فردی که خود را به عنوان مشاور به شما معرفی می کند باید خود در امتحان سراسری نتیجه مطلوبی گرفته باشه. مگر ممکنِ فردی که خود در رشته و دانشگاه های سطح پایین قبول شده است، بتواند به شما در حیطه مشاوره و برنامه ریزی کنکور یاری کند.

اگر این فرد حقیقتا در این حیطه مهارت خاصی داشت، حتما با استفاده از برنامه ریزی ها و مواردی که بلد بود در یک رشته مطلوب و در یک دانشگاه عالی پذیرفته می شد. از جهتی در کنار تحصیل در یک رشته عالی این فرد باید چندین سال سابقه عالی در حیطه مشاور کنکور داشته باشد و با تجربیات مناسبی که در این راه به دست آورده است، بتواند به شما کمک زیادی بکند.

بمب انگیزه بودن : عموما محیط رقابتی در کنکور سراسری به صورتی است که دارا بودن انگیزه از پر اهمیت  ترین بخش هایی است که سبب می شود یک داوطلب کنکوری خود را از دیگر رقبا مستقل بداند. کم نیستن داوطلب هایی که به دلیل نداشتن روحیه خوب و نداشتن انگیزه از راه رقابتی کنکور خارج می شوند.

و نمی توانند روند مطالعاتی درستی که دارند را تا آخر ادامه بدهند، در این قسمت است که وجود متخصص مشاوره تحصیلی تیزهوشان و خوب به شما یاری می کند تا با حفظ روحیه در طول این مسیر بتوانید شیوه رو به رشدی را در پیش بگیرید.

متخصص مشاوره کنکور

تضمینی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *