کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

مشاوره تحصیلی تیزهوشان

اردوهای مطالعاتی
مارس 13, 2020
مشاوره تحصیلی تیزهوشان پر سمر
می 9, 2020

مشاوره تحصیلی تیزهوشان

ویژگی های مشاوره تحصیلی

با در نظر داشتن 5 شرط زیر قادر به این خواهید بود که به یک مشاوره تحصیلی تیزهوشان حرفه ایی دست پیدا کنید پس به تک تک این موارد توجه کنید و این نکته ی کلیدی را در نظر داشته باشید که تیم آکادمی سمر تمام این موارد را رعایت کرده است تا تمام بازدیدکنندگان با در نظر گرفتن آن ها با اطمینان کافی و لازم ادامه ی راه فرزندان خود را بر عهده ی تیم ما بگذارند.

1- شناخت ابتدایی درست و حسابی از دانش آموز

همان گونه که در هر عرصه ای بدون شناخت ابتدایی لازم از آن عرصه نمی توان دست آوردی درست و حسابی دریافت کرد در کار مشاوره تحصیلی تیزهوشان همچنین یک مشاور حرفه ای ابتدا می بایست شناخت کاملی را از دانش آموز بگیرد و با تحلیل مناسب و با در نظر گرفتن تمام این اطلاعات برنامه ریزی ای در خور و دست آور بخش را طرح کنند. تمام این اطلاعات دارای گزینه های پایین است:

  • تفکرات و علایق افراد
  • وضعیت خانوادگی داوطلب
  • وضعیت تحصیلی افراد

2- شناخت تمامی عادت های داوطلبان

یکی از بد ترین مشکلات زندگی هر کسی مشکلی به نام عادت است؛ عادت قادر به این است کاری دشوار را به راحت ترین حالت ممکن به وجود آورد و همچنین می تواند برعکس این گفته باشد یا به عبارت دیگر سبک زندگی یک فرد را بر پایه راحت طلبی یا هدف های اشتباه تنظیم کند.تمام این گفته به این معناست که عادت ها هم می تواند آینده شخصی را عالی پیش ببرد.

و همچنین می تواند آینده شخصی را به تباهی ببرد.برای نمونه هر شخصی امکان دارد به شبکه اجتماعی اینستاگرام یا بقیه شبکه های اجتماعی و چک کردن گفت و گوی خود با فامیل هایتان یا آشنایانتان عادت کرده باشید پس بر پایه عادت و بدون فکر این فعالیت را روزانه انجام می دهید و وقت خییلی زیادی را تلف بکنید. از سمتی هم ممکن می باشد که به ورزش در صبح عادت کرده باشید پس صحرخیز می شوید.

و می توانید کار های خود را زودتر انجام دهید و به استراحتتان برسید.عادت باعث می شود که شما فعالیتی که برای بقیه سخت می باشد را به آسانی و بدون ذره ای دشواری انجام دهید برای مثال هر کسی قادر به ورزش صبحگاهی و صحرخیزی نیست و یا برعکس خیلی از مردم هستند که به چک کردن شبکه های اجتماعی عادت ندارند.

پس تلاش کنید تا به کار های مفید عادت کنید و عادت های اشتباه را از کارهای روزانه تان بیرون کنید. یک مشاوره تحصیلی تیزهوشان با تجربه قطعا باید در زمینه ی عادت های شما با دقت وارد شود. 

3-برنامه ریزی مناسب برای دانش آموز

بعد از گرفتن تمامی چیز هایی که مشاوره تحصیلی تیزهوشان باید از دانش آموز بداند و گرفتن شناخت لازم از او در این جاست که نوبت به برنامه ریزی می رسد در برنامه ریزی های تحصیلی و یا برنامه ریزی های استراحت باید اهداف کم زمان بر و حد وسط و زیاد زمان بر مشخص شود و کل این کار ها بر عهده مشاوران می باشد تا با به کارگیری از تجربه ی خود برنامه ای به داوطلب بدهد تا تمامی اصول در آن رعایت شده باشد.

همان گونه که گفتیم تمامی زمان ها از قبیل استراحت ،مطالعه ،ورزش ،تفریح و غیره کار ها باید در برنامه ریزی به طور حرفه ای تنظیم شده باشد. یک برنامه ریزی درست و حسابی هیچ وقت به پشت گوش انداختن از روی خستگی و در واقع فرار از مسئولیت قعطا نمی رسد.نیز یک برنامه ریزی مناسبی که از سمت مشاوره تحصیلی تیزهوشان انجام گیرد.

ابتدا با یک سرعتی هموار و کند شروع می شود تا در ادامه با کمک گیری از مشاوره سرعت آن بالا می رود.این نکته ی کلیدی را باید بگوییم که یک مشاوره تحصیلی تیزهوشان حرفه ای تمامی تاثیرات و ضررات و رفع اشکال ها و همچنین مرور مطالب درسی و غیره مسائل دیگر را باید در برنامه ی خود بیاورد چون در غیر این صورت افراد فکر می کنند که مشاوری که از آن استفاده می کند به همه ی داوطلبان یک برنامه را می دهد.

و بدون هیچ مسئولیتی به کار خود ادامه می دهد.تیم تخصصی سمر با رعایت این گزینه این اطمینان را به شما می دهند تا فرزندان خود را با خیالی آسوده در این سازمان ثبت نام کنید.

4- عوض کردن شیوه تفکر

به وجود آوردن ایمان قدرتمند خیلی مهم می باشد . ایمانی که در ما وجود دارد قادر به این است که غیر ممکن ها را به ممکن تبدیل کند. زمانی که شما به انجام کاری ایمان دارید قعطا آن کار را عملی خواهید کرد پس ابتدا بر روی شیوه تفکر خودتان با وسواس دقت کنید. پس شما در زمانی که آمادگی ذهنی بر روی چیزی را نداشته باشید قطعا آن کار برای شما سخت خواهد شد.

بنابراین یک مشاوره تحصیلی تیزهوشان شخصی است که این گونه ایمان هارا در شما به وجود آورد.به این نکته هم باید دقت کنید که تغییرات از درون هر کسی شروع می شود و بیشترین تغییرات با عوض کردن شیوه تفکر افراد به وجود می آید پس شرایط بیرونی اثر قاعدتا پایینی دارد. یک مشاوره تحصیلی تیزهوشان مطمئن در شیوه تفکر شما تاثیرات بالایی را می تواند بکند.

برای مثال قادر به این خواهد بود تا فعل نتوانستن را برای شما عوض کرده و به فعل توانستن تبدیل کند. 5- عوض کردن عادت های دانش آموزانهمان گونه که در سطر های پیشین گفته شد یک مشاوره تحصیلی تیزهوشان بعد از شناسایی عادت های شما حال باید به عوض کردن و درست کردن عادت های شما بپردازد و در این زمان نوبت این می باشد که مشاور با درک دقیق و درست و حسابی شروع به عوض کردن و ارتقای آن ها بکند.

برای باز کردن این مسئله برای شما باید بگوییم که برای عوض کردن و یا اصلاح عادت های داوطلبان توسط مشاوران قطعا به صورت لحظه ای و یا آنی توصیه نمی شود یعنی باید با یک سرعتی هموار و بسیار کند جلو رود تا در یک بازه ی زمانی آن عادت تغییر پیدا کند.

مشاوره تحصیلی دبستان با برنامه

مشاوره تحصیلی دبیرستان چیست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *