کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مشاوره تحصیلی تیزهوشان اینترنتی
آگوست 6, 2020
مشاوره تحصیلی متوسطه دوم آنلاین
آگوست 8, 2020

مشاوره تحصیلی متوسطه اول آنلاین

ثبت نام امتحان تیزهوشان

به گفته مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول آنلاین در اسفند ماه هر سال ثبت نام امتحان تیزهوشان صورت می گردد. تیزهوشان یا مدارس تیزهوشان یا سمپاد نام های  متفاوت از مدرسه‌ هایی است که زیر نظر سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان صورت گرفته و رشد و پرورش دانش‌ آموزان دارای استعداد می‌ پردازد.

با ما در مشاوره تحصیلی متوسطه اول آنلاین همراه باشید و این را بدانید که این گونه امتحان سبب ارزیابی استعداد های بالا از بین دانش آموزان دارای استعداد در پایه نهم به دهم سبب رفتن به مدارس استعداد درخشان یا سمپاد به طور هماهنگ کشوری انجام می گردد.

با قت به وضع اصول های جدید امسال و عوض شدن حاصله، ثبت نام امتحان نمونه دولتی و ثبت نام امتحان تیزهوشان به طور هماهنگ انجام می شود.و همینطور امتحان تیزهوشان و امتحان نمونه دولتی همچنین به طور هماهنگ کشوری در یک روز انجام می گردد.

به گفته مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول آنلاین در پایان اردیبهشت ماه هر سال امتحان تیزهوشان بطور عمومی در همه کشور برای انتخاب دانش‌ آموزانی که دارای تحصیل و آموزش در مدارس تیزهوشان را دارند انجام می‌ گردد. امتحان تیزهوشان دارای مباحث علمی و هوش است.

با دقت به این کار که سن دانش آموزان شرکت‌ کننده در امتحان تیزهوشان کم است در نتیجه برنامه‌ ریزی برای این امتحان باید به طور حرفه ای صورت گیرد. به دلیل این که این دانش‌ آموزان دارای توانایی تحمل ساعت‌ های زیادی مطالعه را ندارند و احتمال دارد خستگی فکری مانع از این شود که همه توانایی دانش آموز زیر نظر سنجش قرار گیرد.

در نتیجه احتیاج به مشاور و برنامه ریز مطلع برای مدیریت وضعیت نام برده شده خیلی محسوس است. مشاوره تحصیلی متوسطه اول آنلاین که بتواند بر اصول توانایی های هر شخص به طور فردی برنامه ریزی را انجام دهد.

وقت برگزاری و اعلام نتیجه های امتحان مدارس تیزهوشان

همچنین که اشاره شد در نیمه اول اردیبهشت ماه امتحان ورودی مدارس تیزهوشان 97 – 98 بطور هماهنگ کشوری صورت می گردد. تعداد داوطلبان برای امتحان در سال پیش 220 هزارنفر در مقطع ششم ابتدایی ( ششم به هفتم ) و 99 هزار نفر داوطلب در امتحان نهم به دهم بوده است.

با دارا بودن تعداد بیشتر شرکت کنندگان در امتحان تیزهوشان لازم می دانیم تا شرکت کنندگان را از شیوه و وقت اعلام نتایج اطلاع بدهیم. در سال تحصیلی که گذر کرد بالغ بر تعداد 16000 نفر از داوطلبان تیزهوشان مقطع ششم به هفتم و 8 هزار نفر از داوطلبان تیزهوشان مقطع نهم به دهم پذیرا شده و نهایی شدند.

کار اعلام نتایج امتحان تیزهوشان به این طور است که هر ساله پس از برگزاری  امتحان نمونه دولتی نتیجه امتحان تیزهوشان معلوم خواهد شد. تا تاریخ معینی از جهت سازمان مرتبط مبنی بر اعلام نتیجه امتحان اعلام نشده است ولی بر طبق همیشه پس از برگزاری امتحان نمونه دولتی در سایت  Azmoon.medu.ir   نتایج در دسترس خواهد بود.

به گفته مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول آنلاین دادن مدارک زیر سبب ثبت نام امتحان تیزهوشان مهم و الزامی است  :

1- درست کردن فرم ثبت نام به طور اینترنتی

2- عکس یک قطعه  4 * 3 ( تم عکس سفید و حتما باید برای سال کنون دانش آموز باشد.)

3- دادن هزینه ثبت نام امتحان

مشاوره تحصیلی تیزهوشان اینترنتی

مشاوره کنکور اینترنتی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *