whatsapp x

WhatsApp Number

09913104001

Message
phone x
09913104001
email x
Samracademy.mail@gmail.com
text x
مشاوره ی کنکور درآکادمی سمر شامل تعیین ساعت مناسب برای مطالعه ی هر درس توسط مشاورین برجسته ی آکادمی متناسب با علایق استعدادها توانایی ها نقاط قوت و ضعف شما تهران – خیابان شریعتی ؛ پایین تر از خیابان یخچال بن بست شریف پلاک ۱۱ واحد ۱
کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مشاوره تحصیلی تیزهوشان برخط
سپتامبر 10, 2020
مشاوره تحصیلی متوسطه دوم اینترنتی
سپتامبر 13, 2020

مشاوره تحصیلی متوسطه اول اینترنتی

اختلاف مشاوره در مقاطع ابتدايي با متوسطه

اختلافات مشاور در مقاطع ابتدايي، با مشاور تحصيلي و متوسطه در نظر مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول اینترنتی :

1- از دید رشد و تكامل دانش‌آموز: به دلیل تفاوت ها در مراحل و شیوه رشد،‌ مشكلات و احتیاج های دانش ‌آموزان در سطح ابتدايي، با سطح بالاتر اختلاف دارد و به دلیل اینکه احتیاج های انسان رفتار آن‌ ها را معین مي ‌كند، بايد اين اختلاف ها در مشاوره مورد دقت قرار گيرند.

در مقطع راهنمايي تغييرات جسمي ناشي از بلوغ شروع مي‌شود و به  گفته مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول اینترنتی در صورتي زیاد تر، در دبيرستان ادامه مي ‌يابد. اين تحولات، از دید روحي همچنین اغتشاشاتي در دانش‌آموزان بوجود می آورد . در اين مورد، به خصوص از جهت پدر و مادر به دختران یاری نمي ‌شود و اين بدان دلیل است كه والدين از تغييرات زیادی كه در فرزندانشان بوجود می آید.

آگاهی ندارند. خود دانش‌آموزان همچنین به دلایل مختلف، مشكلاتشان را آشکار نمي ‌كنند.. به علل های زیاد ، مشاور بايد با دقت به ارزش ‌هاي فرهنگي، آگاهی های لازم را در اختيار دانش‌آموزان قرار دهد.

2- تشكيلات: در سطح ابتدائي، دانش‌آموزان يك معلم دارند، حال آنكه در سطح راهنمايي تحصيلي و دبيرستان، دانش ‌آموزان با چند دبير باید درس بخواند . در سطح ابتدائي، راهنمايي با معلم است اما در مقطع راهنمايي و دبيرستان به دلیل اینکه در مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول اینترنتی ذکر شده طرح ‌ريزي تحصيلي و تخصصی مطرح مي‌شود، بايد سازمان راهنمايي تشكيلات ویژه ای داشته، و شامل مشاور و دیگر افراد حرفه ای باشد.

ادامه ی اختلافات میان این مشاوره ها

3- دبيران مقطع راهنمايي و دبيرستان، به دلیل حرفه درسي خود، كمتر از آموزگاران به دانش‌آموزان دقت دارند : نظر به آن كه دبيران با گروه‌ هاي مختلفی از دانش‌آموزان سروكار دارند،‌ آشنایی هر دانش‌آموز برايشان دشوار است. سازمان راهنمايي در سطح راهنمايي  تحصيلي و دبيرستان، در شناخت دانش‌آموزان به معلم یاری مي‌ كند.

و به دلیل اینکه در اين دوره، نوجوان با اين مساله روبرو است كه بايد استقلال داشته باشد و مسیر های متفاوتس را بايد انتخاب كند ، در نتیجه در مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول اینترنتی بیان شده که مشاور بايد در اين نکات به او كمك ‌هاي لازم را انجام دهد . اما در مقطه ابتدايي به دلیل مشكلات كمترند و شناخت و مشاوره دانش‌آموزان با آموزگار است، اين کار راحت تر انجام مي‌ گيرد.

4- مشاوره به دو مدل است(فردي و گروهي) : فردي زمان هایی است كه دانش‌آموز مشكلات ویژه خود را دارد و بايستي به تنهايي با مشاور مشکل را مطرح كند و پاسخ بگيرد. ولی مشاوره گروهي زمانی است كه تعدادي از دانش ‌آموزان مشكلات شبیه به هم دارند و باید به طور گروهي مشاوره بگيرند.

مشاوران تحصیلی می توانند استعداد فرزند شما را با به کار بردن از فرم های استعداد یابی روانشناسان حرفه ای دنیا کشف کنند و آن ها یاری می کنند فرزندتان به جهت راه های صحیح اخلاقی بروند. خوب است که شما همواره به این فکر باشید که یک مشاور تحصیلی در پیش دانش آموزتان باشد تا دانش آموز سال تحصیلی مناسبی را طی کند.

برنامه ریزی درسی که به گفته مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه اول اینترنتی از کار های مشاوران است که برای دانش آموزان در نظر گرفته می شود و آن ها تلاش می کنند به تمام ابعاد ذهنی دانش آموز پی ببرند.

مشاوره تحصیلی تیزهوشان برخط

مشاوره کنکور برخط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *