کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مشاوره تحصیلی متوسطه اول در تهران
آگوست 25, 2020
منتخب ترین مشاوره کنکور
آگوست 27, 2020

مشاوره تحصیلی متوسطه دوم در تهران

نکات نحوه خوابیدن و استراحت

طبق گفته مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه دوم در تهران تلاش کنید از شروع سال تحصیلی و همزمان با مطالعه دروس تخصصی دروس عمومی را همچنین آغاز به مطالعه نمایید . می توانید در زمان هایی که پرانرژی هستید دروس تخصصی که زمان و انرژی زیادتری می خواهند را مطالعه کنید و در زمان هایی که انرژی لازم برای مطالعه دروس تخصصی را ندارید.

به دنبال دروس عمومی بروید که کمی انرژی خواهند گرفت .فراموش نکنید که اگر حس و حال درس خواندن را ندارید اصلا درسی مطالعه نکنید به دلیل اینکه به جای آنکه بازدهی داشته باشید انرژی خود را زیاد تر از دست خواهید داد .استراحت در زمان مطالعه حتما باید انجام گیرد.با ما در مشاوره تحصیلی متوسطه دوم در تهران همراه باشید.

به طور معمول هر ۴۵ الی یک ساعت مطالعه باید زمان ۱۰ دقیقه استراحت را برای آن در نظر گرفت . این زمان برای برطرف کردن خستگی جسمانی و همچنین تجدید انرژی ذهن لازم خواهد بود و لازم به گفتن است که مطالعه دروس بدون استراحت وسطش به تدریج با گذر زمان از بازده کم خواهد کرد.

و مطالعه آنجوری که باید اثر گذار باشد نخواهد بود . پس بنابراین در میان مطالعات خود استراحت کنید . در مورد خوابیدن پس از ظهر همچنین در مقاله مشاوره تحصیلی متوسطه دوم در تهران باید بیان کنیم این اندازه اگر زیاد نباشد پر فایده است .اگر به خواب بعد از ظهر عادت ندارید که چه خوب و می توانید این زمان را مطالعه کنید.

ولی اگر جزو اشخاصی هستید که بعد از ظهر احتیاج به خوابیدن پیدا خواهند کرد باید وقت این خواب را کنترل کنید .همواره برای خوابیدن عصر وقتی میان ۳۰ الی ۴۵ دقیقه زمان بگذارید و همه سعی خود را انجام دهید که این مدت زمان خوابیدن زیاد تر نشود. خوابیدن بیشتر از این اندازه شما را بی حوصله خواهد کرد.

و دیگر برای ادامه روز آن انرژی که باید داشته باشید را نخواهید داشت .برای یک کنکوری انرژی پر اهمیت ترین چیز خواهد بود در نتیجه سال کنکور خود را کمی جدی بگیرید و اندازه خواب بعد از ظهر خود را کنترل کنید .ما را در مشاوره تحصیلی متوسطه دوم در تهران دنبال کنید.

نحوه ی برنامه ریزی ساعت مطالعه

ساعت مطالعه در کنکور پر اهمیت  خواهد بود . خوب است بیان کنیم هر چه ساعت مطالعه مفید شخص زیاد تر باشد اندازه موفقیت او همچنین احتمالا زیاد تر است. مفهوم از ساعت مطالعه پر فایده ساعت ها و دقایقی خواهد بود که شخص مطالعه می کند . به عنوان نمونه شما می خواهید دو ساعت زبان بخوانید.

حال از این دو ساعت نیم ساعت را به دیدن یک برنامه مختص می کنید که این جزو ساعت های مطالعاتی شما به شمار نخواهد آمد . در حقیقت ساعت مطالعه پر فایده باید زیاد باشد .ساعت مطالعه ی زیاد در کنار بازده مطالعاتی بالا خیلی شخص را به جهت موفقیت هدایت خواهد کرد.ما را در مشاوره تحصیلی متوسطه دوم در تهران دنبال کنید.

به گفته مشاوره تحصیلی متوسطه دوم در تهران باید دقت کنید که کیفیت مطالعه را همگام با کمیت مطالعه حفظ کنیم. چه بسا بکار رفتن یک سری موارد ساده، سبب شود سرعت پردازش آموختن افزایش و ساعات مطالعه ی یک درس کمتر می کند.

مشاوره تحصیلی متوسطه اول در تهران

تکنیکی ترین مشاوره تحصیلی تیزهوشان

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *