کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
توصیه های مشاوره تحصیلی تیزهوشان
آگوست 2, 2020
موفقیت مشاوره تحصیلی متوسطه دوم
آگوست 3, 2020

موفقیت مشاوره تحصیلی متوسطه اول

مشاور مناسب اولین قدم موفقیته

به گفته مقاله موفقیت مشاوره تحصیلی متوسطه اول مشاور و برنامه ‌ریز مناسب یکی از اصولی ترین پایه‌ های موفقیت تحصیلی است. خیلی از دانش‌آموزان پتانسیل و سعی زیادی برای موفقیت و پذیرفتن در امتحان های بزرگ دارند، ولی به علت نداشتن مشاور خوب که خودش راه موفقیت را طی کرده باشد دور می ‌شوند و به حقشان نمی‌ رسند!

دو راه اساسی برای برنامه‌ریزی موجود است : خودتان برنامه‌ ریزی درست کنید: یقینا  دانش‌ شما برای برنامه‌ ریزی به صورتی نیست که توانایی داشته باشید تا الگوی خوبی برای موفقیت در امتحان تیزهوشان ترسیم کنید. سختی های خیلی هستند که از آن ها آگاه نیستید و باید صورت گیرند. پس حتما فرصت آزمون و خطا ندارید و با این کار تنها زمانتان را تلف کرده‌اید که از همه آن ها ارزشمندتر است.

از مشاورین موسسات به کار ببرید : به گفته مقاله موفقیت مشاوره تحصیلی متوسطه اول خیلی از این اشخاص افرادی هستند که اصلا خود آن ها دانش‌آموز تیزهوشان نبوده‌اند و هیچ وقت این راه را با موفقیت طی نکرده‌اند! پس چگونه می‌ توانند مسیر صحیح را به شما مشخص کند؟! این اشخاص همواره با تبلیغات رسانه ای بیشتر شناخته می ‌شوند . حتی خیلی از آن ها یک برنامه ی آماده را به چندین فرد می ‌دهند!

ما چه مسیری پیشنهاد می ‌کنیم ، مشاورین سمر همه آن ها اشخاص فوق‌العاده پر تلاشی هستند. به گفته مقاله موفقیت مشاوره تحصیلی متوسطه اول افرادی که خودشان در گذشته دانش‌آموز  تیزهوشان بوده‌اند و حال در مناسب ترین رشته و مناسب ترین دانشگاه ‌ها مشغول تحصیل هستند. راهنمایی ‌هایی که این مشاورین به شما خواهند داد.

نه تنها برای امسال، بلکه برای سال های بعد هم به شما یاری خواهد کرد و دیگر خودتان آن اندازه با تجربه شده‌اید که برای خودتان می توانید برنامه‌ریزی کنید. این یک فرصت خوبی است که با این اشخاص در مرتبط باشید و از تجربیات آن ها به کار ببرید.

کار های مشاوره ای ما

معرفی منابع و امتحان های آزمایشی مناسب با سطح شما

دسترسی همیشگی از راه تلگرام

بررسی و تحلیل امتحان

برنامه‌ریزی تحصیلی مناسب با شرایط تحصیلی شما

تماس تلفنی هفتگی سبب مشاوره و معین کردن اهداف هفتگی شما

آموزش شیوه مطالعه هر درس

آزمونک های مرتب و تخصصی

و …

یكی از پر اهمیت ترین تصمیم ‌های زندگی اشخاص که با هدایت تحصیلی دانش آموزان به شیوه ای درست که باید انجام بگیرد ، انتخاب موفقیت مشاوره تحصیلی متوسطه اول است كه تا حد بیشتری آینده شغلی آنان را معین می ‌نماید.دانش‌آموزان تا مقطع نهم تحصیلی، دانش همگانی را می ‌آموزند كه در جنبه های متفاوت فرا گیری به آن احتیاج دارند.

ولی در این مقطع باید بتوانند به گفته مقاله موفقیت مشاوره تحصیلی متوسطه اول بر اصول آنچه كه در مورد خود، احتیاجات جامعه و فضا آموخته‌ اند و از آن ها اطلاع داشته باشند، به انتخاب درست و خوب شاخه، گروه و رشته تحصیلی- تخصصی خود بپردازند.در نتیجه، دانش‌آموزان حتما برای تصمیم‌ گیری پایانی در مورد انتخاب رشته تحصیلی خود آماده شوند.

توصیه های مشاوره تحصیلی تیزهوشان

توصیه های مشاوره کنکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *