کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
کلینیک مشاوره کنکور
جولای 1, 2020
خصوصیات مشاوره کنکور
جولای 2, 2020

کلینیک مشاوره تحصیلی تیزهوشان

پر اهمیت ترین مورد برای رسیدن به مناسب ترین مشاوره کنکور

کلینیک مشاوره تحصیلی تیزهوشان آمار شرکت کنندگان کنکور سراسری معلوم می کند که بیشتر داوطلبان در گروه آزمایشی علوم تجربی شرکت می کنند و می توان بیان کرد که پس از زیست و شیمی که مهم ترین دروس رشته تجربی است. احتمال اینکه داوطلب کنکوری در دروس ریاضی و فیزیک همچنین از پایه قوی باشد از دیگر رقبیان خود جلو برود.

همچنین دانش آموزی که رشته تجربی را بر می گزیند ممکن است برای رسیدن به موفقیت ، به همه مطالب این رشته علاقه داشته باشد نه اینکه فقط به دروس مخصوصی از مجموعه دروس گروه تجربی علاقه داشته باشد. در همین ادامه مقاله کلینیک مشاوره تحصیلی تیزهوشان هدف داریم به بررسی پر اهمیت ترین موارد برای پیدا کردن مناسی مشاور کنکور تجربی بپردازیم.

مشاور کنکور به چه اندازه در موفقیت شما تاثیر دارد

همینطور که می دانید کنکور رشته تجربی شامل ۵ زیر گروه است که ضرایب هر زیر گروه در دروس اختصاصی که وجود دارد با هم مختلف است. همچنین باید به این مورد حواسمان باشد  که رشته دانشگاهی مورد انتحابتان در کدام زیر گروه است و ضرایب دروس اختصاصی آن چه اندازه است و با سایر زیر گروه ها چه اختلافی دارد.

طبق آمار سنجش در میان رتبه های زیر ۱۰۰۰ کشوری مورد علاقه ترین رشته ها، پزشکی،دندانپزشکی و داروسازی بوده است. با دقت به این عنوان رویکرد منطقی این است که مطمعنا از پیش در مورد رشته مورد نظر خود به درستی فکر کرده باشید. کلینیک مشاوره تحصیلی تیزهوشان و موفق تحصیلی چه افرادی هستند.

چه کسی مناسب ترین مشاور کنکور است

عالمی می گوید:« اگر می خواهید شخص موفقی شوید، احتیاجی نیست تا راه های آزمون نشده را امتحان کنید، همچنین باید کافی است راه هایی را پیش ببرید که پیش از شما اشخاص موفق رفته اند. با استناد به همین عبارت ها باید اینطور نتیجه گرفت که بدون دلیل مشاور تحصیلی ای که خود مسیر موفقیت را به درستی طی کرده و پر  از علم و تجربه باشد.

می تواند نقش خیلی پر اهمیتی در هدایت موفقیت درست دانش آموزان و دانشجویان ایفا کند.از سایر خصوصیت های یک مشاور تخصصی باید به این نکات نیز اشاره داشته باشیم. یک کلینیک مشاوره تحصیلی تیزهوشان حتما به ارائه برنامه های درسی درست و سخت منطبق با امتحان های آزمایشی پیش ببرید.

همینطور آموزش خلاصه نویسی دروس ، کارگاه های انگیزه بالا خیلی خوب، شیوه های پر فایده برای کاهش وقت خواب و افزایش ساعات مطالعه و شیوه های تست زنی پر فایده از جمله سایر نکاتی است که حتما از یک مشاور تخصصی انتظار داشت.استفاده از کار های مشاوره کنکور چه اثرگذاری در نتیجه خواهد داشت؟

با اینکه مناسب ترین مشاوره کنکور تجربی 99 باید به طور صحیح وکامل تغییرات کنکور تجربی را نسبت به  میزان کنکورهای تجربی سال های پیش بداند و توضیحات و کمک های درست و مناسبی در اختیار اشخاص قرار دهد، ولی نباید انتظار معجزه زیادی هم داشته باشید.

یک مشاور تخصصی شخصی است که علاوه بر داشتن تجربه لازم در حیطه مشاوره تحصیلی، بتواند نکات مثبت و منفی دانش آموز را بشناسد.و بتواند نکات مثبت او را تاکید کند و نکات منفی او را با روش ها، ابزارها و امکانات متفاوت پوشش دهد.البته خوب است کارکرد مشاوره بواسطه تنها یک شخص نباشد.

همچنین باید گروهی داشته باشد که این گروه هر کدام در یک حیطه از کار کلینیک مشاوره تحصیلی تیزهوشان و برنامه ریزی مناسب ترین باشد و احتیاج به یک مدیر خیلی قدرتمند دارد تا بتواند خوبترین راه ها را برای ابداع یک رتبه بالا از دانش آموز پیدا کند.

کلینیک مشاوره کنکور

ماهر ترین مشاوره کنکور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *