کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
خصوصیات مشاوره تحصیلی تیزهوشان
جولای 3, 2020
متوسطه دوم
جولای 4, 2020

تیزهوشان

 

برای ثبت نام کلیک کنید !

 

خصوصیات مشاوره کنکور

با در نظر گرفتن 5 شرط زیر توانا به این خواهید بود که به یک مشاوره تحصیلی در حیطه ی تیزهوشان تخصصی دست پیدا کنید بنابراین به تک تک این نکات دقت کنید و این مورد کلیدی را در نظر داشته باشید که گروه آکادمی سمر تمام این موارد را رعایت کرده است تا همه بازدیدکنندگان با در نظر گرفتن آن ها با اطمینان لازم و کافی ادامه ی مسیر فرزندان خود را بر عهده ی گروه ما بگذارند.

1- شناخت ابتدایی درست و حسابی از دانش آموز

همان طور که در هر عرصه ای بدون آشنایی ابتدایی لازم از آن عرصه نمی توان دست آوردی صحیح و حسابی گرفت در کار مشاوره تحصیلی در عرصه ی تیزهوشان همینطور یک مشاور تخصصی ابتدا می بایست شناخت اساسی را از دانش آموز بگیرد و با تحلیل درست و با در نظر گرفتن همه این اطلاعات برنامه ریزی ای در خور و دست آور قسمت را طرح کنند. همه این اطلاعات دارای مورد های پایین است:

  • تفکرات و علایق اشخاص
  • شرایط خانوادگی داوطلب
  • شرایط تحصیلی افراد

2- شناخت تمامی عادت های داوطلبان

یکی از بد ترین اشکالات زندگی هر کسی مشکلی به اسم عادت است؛ عادت توانا به این است کاری سخت را به راحت ترین حالت احتمالی به وجود آورد و همینطور می تواند برعکس این گفته باشد یا به گونه دیگر سبک زندگی یک شخص را بر پایه راحت طلبی یا قصد های اشتباه تنظیم کند.همه این گفته به این مفهوم است که عادت ها هم می تواند آینده فردی را عالی پیش ببرد.

و همینطور می تواند آینده فردی را به تباهی ببرد.برای مدل هر شخصی امکان دارد به فضا اجتماعی اینستاگرام یا دیگر شبکه های اجتماعی و چک کردن گفت و گوی خود با فامیل هایتان یا اقوامتان عادت کرده باشید بنابراین بر پایه عادت و بدون تصور این فعالیت را روزانه انجام می دهید و زمان خیلی بیشتری را تلف بکنید. از جهتی هم ممکن می باشد که به ورزش در صبح عادت کرده باشید در نتیجه صحرخیز می شوید.

و می توانید کار های خود را سریع تر انجام دهید و به استراحتتان برسید.عادت سبب می شود که شما فعالیتی که برای بقیه دشوار می باشد را به راحتی و بدون ذره ای سختی انجام دهید برای نمونه هر کسی توانا به ورزش صبحگاهی و صحرخیزی نیست و یا بالعکس خیلی از مردم هستند که به چک کردن فضا های اجتماعی عادت ندارند.

بنابراین سعی کنید تا به کار های مفید عادت کنید و عادت های غلط را از کارهای روزانه تان خارج کنید. یک مشاوره تحصیلی تیزهوشان تخصصی قطعا باید در حیطه ی عادت های شما با توجه وارد شود.

3- برنامه ریزی مناسب برای دانش آموز

پس از گرفتن همه چیز هایی که تیزهوشان باید از دانش آموز بداند و گرفتن آشنایی لازم از او در این جاست که نوبت به برنامه ریزی می رسد در برنامه ریزی های تحصیلی و یا برنامه ریزی های استراحت باید مقاصد کم زمان بر و اندازه وسط و زیاد زمان بر معین شود و کل این کار ها بر عهده مشاوران می باشد تا با به انجام دادن از تجربه ی خود برنامه ای به داوطلب بدهد تا همه اصول در آن رعایت شده باشد.

همان طور که بیان کردیم همه زمان ها از قبیل استراحت ،مطالعه ،ورزش ،تفریح و دیگر کار ها باید در برنامه ریزی به صورت تخصصی تنظیم شده باشد. یک برنامه ریزی صحیح و حسابی هیچ زمان به پشت گوش انداختن از روی خستگی و در حقیقت فرار از مسئولیت حقیقتا نمی رسد. همچنین یک برنامه ریزی خوبی که از جهت مشاوره کنور در حیطه ی تیزهوشان انجام گیرد.

نخست با یک سرعتی هموار و کند آغاز می شود تا در ادامه با کمک گیری از مشاوره سرعت آن زیاد می رود.این مورد کلیدی را باید بیان کنیم که یک مشاوره کنکور در عرصه ی تیزهوشان حرفه ای همه اثرات و ضررات و رفع اشکال ها و همینطور مرور مطالب درسی و غیره مسائل دیگر را باید در برنامه ی خود بیاورد به دلیل اینکه در غیر این صورت اشخاص تصور می کنند که مشاوری که از آن به کار می برند به همه ی داوطلبان یک برنامه را می دهد.

و بدون هیچ کاری به کار خود ادامه می دهد.گروه تخصصی سمر با رعایت این مورد این اطمینان را به شما می دهند تا فرزندان خود را با خیالی راحت در این سازمان ثبت نام کنید.

ادامه ی ویژگی های مشاوره کنکور

4- عوض کردن شیوه تفکر

به وجود آوردن ایمان قدرتمند خیلی پر اهمیت می باشد . ایمانی که در ما وجود دارد توانا به این است که غیر ممکن ها را به ممکن تغییر دهد. زمانی که شما به انجام کاری ایمان دارید حقیقتا آن کار را عملی خواهید کرد پس نخست بر روی روش تفکر خودتان با وسواس توجه کنید. بنابراین شما در زمانی که آمادگی ذهنی بر روی چیزی را نداشته باشید حقیقتا آن کار برای شما دشوار خواهد شد.

در نتیجه یک مشاوره تیزهوشان فردی است که این مدل ایمان ها را در شما به وجود آورد.به این مورد هم باید توجه کنید که تغییرات از داخل هر کسی آغاز می شود و بیشترین تغییرات با عوض کردن روش تفکر اشخاص به وجود می آید پس وضعیت بیرونی اثر قاعدتا پایینی دارد.

یک مشاوره تیزهوشان یقینا در شیوه تفکر شما اثرات بالایی را می تواند بکند.برای نمونه قادر به این خواهد بود تا فعل نتوانستن را برای شما عوض کرده و به فعل توانستن تغییر دهید.

 5- تغییر دادن عادت های دانش آموزان همان مدل که در سطر های پیشین گفته شد یک مشاوره تحصیلی پس از شناسایی عادت های شما حال باید به تغییر دادن و درست کردن عادت های شما بپردازد و در این وقت نوبت این می باشد که مشاور با درک دقیق و صحیح و حسابی آغاژ به عوض کردن و ارتقای آن ها بکند.

برای باز کردن این عنوان برای شما باید بگوییم که برای تغییر دادن و یا اصلاح عادت های داوطلبان بواسطه مشاوران قطعا به طور لحظه ای و یا آنی سفارش نمی شود یعنی باید با یک سرعتی هموار و خیلی کند جلو رود تا در یک بازه ی زمانی آن عادت عوض شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *