کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
مشاوره کنکور درجه یک
جولای 23, 2020
مفیدترین مشاوره تحصیلی متوسطه اول
جولای 24, 2020

مشاوره تحصیلی تیزهوشان درجه یک

مسیر های قبول شدن در آزمون تیزهوشان چیست

طبق گفته مقاله مشاوره تحصیلی تیزهوشان درجه یک همانطور که اطلاع دارید شیوه یادگیری دروس مفهومی با دروس حفظی کاملا مختلف می باشد. به همین دلیل در این بخش راهکار های خوبی جهت مطالعه ی دروس مفهومی برای شما بیان می کنیم. با دقت به اینکه ریاضی یکی از پر اهمیت ترین درس های مفهومی در هر سطح تحصیلی به حساب می آید.

در نتیجه روش مطالعه ی آن همچنین از اهمیت بخصوصی  دارا است.درک کردن دروس مفهومی احتیاج توجه و تمرکز زیادی می باشد به همین علت پیشنهاد می شود در مقاله مشاوره تحصیلی تیزهوشان درجه یک که برای درک درسی مانند ریاضی 2 اساس مهم را زمان مطالعه در نظر بگیرید .فراگیری درس ریاضی در 2 مرحله صورت می گیرد.

فراگیری اولیه که باید در کلاس با توجه و تمرکز زیاد در زمان تدریس معلم انجام بگیرد و بعد از یادگیری اولیه شما باید فراگیری تکمیلی را در منزل با به کار بردن از کتاب های کمک آموزشی و حل تمرین و سوال های کتاب انجام دهید.با ما در مقاله ی مشاوره تحصیلی تیزهوشان درجه یک همراه باشید.

شیوه تست زنی برای قبول شدن در آزمون تیزهوشان

در شیوه تست زنی آزمون تیزهوشان با مشاوره تحصیلی تیزهوشان درجه یک پایه نهم آزمون ها و امتحان های تستی، اگر پاسخ نصف سوال ها را بدانیم با به کار بردن از مهارت های تست زنی می توانیم پاسخ دیگر تست ها را همچنین پیدا کنیم.اشکالی که خیلی از دانش آموزان در امتحان های تستی تیزهوشان با آن روبرو می شوند، کمبود زمان است.

3 دسته اشکال که در امتحان های تستی خیلی مسئله ساز است:1- مدیریت وقت 2- روش های نادرست در حدس زدن جواب صحیح 3- اشتباهات سهوی و یک دفعه ای مثل بی دقتی!اگر در حل تستی میان دو گزینه تردید کردید، به هیچ وجه آن تست را کنار نگذارید. به دلیل اینکه احتمال درست بودن یکی از گزینه ها بر اصول احتمالات بصورت 50 درصد است.

اگر در تستی دو گزینه خلاف و تناقض هم وجود داشته باشد، به احتمال 80 درصد جواب در یکی از این دو گزینه است.اگر دو گزینه از دید معنایی شبیه به یکدیگر بودند یا هردو یک مفهوم را می رساندند، یقین پیدا کنید که  جثاب این دو گزینه نیست.اگر در پرسش های کنکور، درس هایی مانند ریاضی، فیزیک و شیمی که مسئله زیاد دارند، همواره احتیاجی به راه حل های طولانی نیست.

در نتیجه زمان حل این مدل سوالات اگر درگیر راه حل های زیادی شده اید، دقت کنید  که از گزینه صحیح غافل شده اید.به دلیل اینکه در طرح پرسش های تیزهوشان پایه نهم 97-98 کنکور از پرسش هایی با راه حل های زیاد استفاده نمی کنند.برای هر درس وقتی را ذخیره کنید.مانند اینکه در درس ریاضی 5 دقیقه وقت ذخیره کنید که در پایان امتحان به سراغ این درس بروید.

و در آخر برای پرسش هایی که علامت ضربدر در گوشه آن گذاشته اید، از وقت ذخیره شده استفاده کنید.مدارس تیزهوشان و مدارس نمونه دولتی به علت محبوبیتی که دارند، محیط رقابتی زیادی در امتحان ورودی ایجاد کرده اند. محبوبیت مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به علت کیفیت آموزشی زیاد و فضا رقابتی آن هاست. از جهتی، با ظرفیتی که مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی دارند، همه تقاضا کننده ها قادر به رفتن به این مدارس نخواهند بود.

داوطلبانی که بتوانند رتبه خوبی در امتحان ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بگیرند، شانس قبولی زیادتری خواهند داشت. کسب رتبه خوب در امتحان ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی، و طبق مقاله مشاوره تحصیلی تیزهوشان درجه یک وابسته به سعی و تسلط داوطلبان به امتحان ورودی دارد.

مشاوره کنکور درجه یک

برنامه ریزی مشاوره تحصیلی متوسطه دوم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *