کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس
 مشاوره تحصیلی ابتدایی سال 99
فوریه 22, 2020
مشاوره تحصیلی ابتدایی پر سمر
فوریه 24, 2020

مشاوره تحصیلی دبیرستان پیشرفته

اثرات و فایده های مشاوره تحصیلی

اگر بخواهیم درباره ی تمام اثرات و فایده هایمشاوره تحصیلی دبیرستان پیشرفته بگوییم باید این مبحث را برای شما باز کنیم در ابتدا باید بگوییم بحث مشاوره خیلی مبحث بازی می باشد یعنی ابتدا باید بگوییم شما در کجا ثبت نام می کنید یعنی از چه مشاوره ای استفاده می کنید تا بگوییم آیا تاثیر داره یا نه.

چون بعضی از مشاوره تحصیلی دبیرستان پیشرفته هستند که نمادین می باشد یعنی افرادی می باشند ک سمبل مشاوران را انجام می دهند یعنی کسانی که فقط از مدارک خود استفاده می کنند هیچ تجربه ای در این کار ندارند و یا اصلا فن این کار را ندارند صرفا برای گرفتن پول این کار را انجام می دهند.

خوب باید بگوییم که این نوع مشاوران اصلا جزو مشاوره تحصیلی دبیرستان پیشرفته حساب نمی شوند و و باید بپرهیزیم که در دام این نوع مشاوران نیوفتیم چون به راحتی قادر به این هستند که آینده چه تحصیلی و چه شغلی ما را به خاطر تجربه ای که ندارند به خطر بیاندازند پس مواظب اینگونه مشاور نما ها باشید.

از راه هایی که می توان از در دام افتادن به این مشاوران جلوگیری کنیم باید مواردی مانند این که مشاوران چه مدارکی دارد و یا این که از چه لحنی برای صحبت کردن خود استفاده می کنند و یا این که آیا مشاوره و یا برنامه ریزی که ارائه می دهند به صورت اختصاصی می باشد یا نه یعنی آیا به هر فرد بنا بر شریط خود برنامه می دهند و یا به هر نفری یک برنامه را می دهد.

تفاوت بهره گیری از مشاوره و یا استفاده نکردن

اما اگر از مشاوران خوب و مجرب در مشاوره خود استفاده کنیم قطعا فایده و اثری خواهد داشت هر چقدر مشاوره ای که برای آینده شغلی و یا تحصیلی استفاده می کنیم بهتر و با تجربه یبیشتری باشد قطعا تضمین کننده است و شما را از بقیه ی رقیبان خود جلو میاندازد اما قائدتا و قطعا خود فرد هم تاثیر دارد که شوق و ذوقی دارد و یا نه.

اگر ما بخواهیم از مشاوره تحصیلی دبیرستان پیشرفته استفاده کنیم یعنی برای دوره سه ساله تا کنکور برای خود مشاوره می خواهیم که از ابتدا ما را منظم و درس خوان بار بیاورد مشاوری که تمام راه و چاه ها را به ما نمایش دهد و بگوید که امکان به وجود آمدن چه مشکلاتی برای ما می باشد و مهم تر این که چگونه باشد از آنها بر بیاییم.

قطعا در راهی که در پیشد رو داریم مشکلاتی از قبیل خستگی و نا امید شدن و کسل شدن و کوفتگی خواهیم داشت اینجاست که فرق کسی که از مشاوره تحصیلی دبیرستان پیشرفته استفاده می کند و یا خیر مشخص می شود.قاعدتا یک مشاور نمی تواند همه کار را بکند این مسئله خیلی مهم است که باید بدانیم خود داوطلب هم باید بخواهد تا بتواند.

در آکادمی سمر به شما تمام نکات  از قیبل مشاوره تحصیلی دبیرستان پیشرفته یاد خواهیم داد تا مشاوره ای درست و مناسب را دریافت کنید تا قادر به این باشد تا آینده شما را بسازد.

 مشاوره تحصیلی ابتدایی سال 99

مشاوره تحصیلی دبیرستان تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *